Injector nevytahuje hotové materiály z technic strojů

Odpovědět
jonas
Příspěvky: 22
Registrován: 16 pro 2022, 19:42

Injector nevytahuje hotové materiály z technic strojů

Příspěvek od jonas »

U některých strojů z Technic například u VN pece, VN drtiče a SN průmyslového lisu (avšak ne u SN extraktoru) mi nefunguje vytahování výsledných materiálů dávkovým injectorem, i když podle dostupných informací by to tak fungovat mělo. Vím o možnosti přidat do slotu vylepšení kontrolní jednotku, ale ta vydává materiály jen po kusech, což výrazně zpomaluje celý proces automatizace.

Prosím, jestli by to šlo zprovoznit buď přes zmíněné injectory, případně přes vylepšení pomocí jiného předmětu. Napadlo mě například takto: křemíkový wafer pro vydávání po kusech, kontrolní jednotka pro vydávání po dávkách.

Vlastně si říkám, že ideální by bylo, kdyby fungovaly oba přístupy, ale to už jsem asi moc náročný :D Každý má své výhody i nevýhody. U vylepšení se pro nastavení směru vydávání musí otáčet celým strojem a neumí to, pokud vím, posílat dolů a nahoru. Výhoda je ale, že není potřeba umisťovat injector a tahat k němu mesespojem signály. Ale budu rád i za jeden z přístupů.
Díky
Administrace
Příspěvky: 127
Registrován: 20 lis 2022, 08:08

Re: Injector nevytahuje hotové materiály z technic strojů

Příspěvek od Administrace »

Chyba se potvrdila a mám připravenou opravu. Dostane se na server s další aktualizací.

Problém byl v tom, že mód pipeworks má pro injektory zvláštní seznam strojů z módu technic, podle kterých injektory najdou, odkud ze stroje mají vytahovat materiál (stroje mívají víc inventářů). V tom původním seznamu pochopitelně nebyly nové stroje nebo byly uvedeny jiným názvem, proto s nimi injektory zatím nespolupracují.
Administrace
Příspěvky: 127
Registrován: 20 lis 2022, 08:08

Re: Injector nevytahuje hotové materiály z technic strojů

Příspěvek od Administrace »

Oprava nasazena. (Současně přidána VN slévací pec.)
jonas
Příspěvky: 22
Registrován: 16 pro 2022, 19:42

Re: Injector nevytahuje hotové materiály z technic strojů

Příspěvek od jonas »

Ahoj, díky za opravu i VN slévací pec. Obojí už jsem si po návratu z víkendu implementoval ve svém sklepě a funguje to krásně.
Odpovědět